Informace k zahájení nového školního roku v MŠ Předmostí

Hola, hola, školka volá!
INFORMACE K ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU V MŠ PŘEDMOSTÍ

 

Vážení rodičem, milé děti,

 

prázdniny nám končí. Těšíme se na Vás v novém školním roce 2018/2019. Školní rok začíná v pondělí 3.9.2018. V nejbližších dnech bude v naší mateřince vyvěšen aktuální seznam, do které třídy a ke které paní učitelce budete patřit. Že jste na seznamu nenašli kamaráda z minulého školního roku? To přece vůbec nevadí, my jsme ve školičce přece kamarádi všichni!

 

Celý srpen jsme naši školičku pečlivě připravovali, nejen úklidem a výzdobou, ale také třídu Berušek a Ježečků možná v novém krásném kabátku ani nepoznáte! Naše zahrada se dočkala nového oplocení, laviček a natření mašinky.

První týden v září budou pro rodiče připraveny úvodní třídní schůzky, o jejich datumu Vás budou paní učitelky včas informovat. Pro rodiče nejmladších dětí ze třídy Včeliček je informativní schůzka připravena na pondělí 3. září 2018 v 15 hodin.

Prosíme Vás, abyste dětem, které jdou do školky poprvé, zpříjemnili jejich začátky tím, že si je v prvních dnech vyzvednete po obědě. Zajistíme tak optimální adaptaci na nové prostředí, kamarády a paní učitelky.

Dobu loučení, prosím, zkraťte na nezbytně nutnou. Veškeré informace si vyměníme v době, kdy si pro děti přijdete a na úvodních třídních schůzkách.

 

Na první den děti potřebují hlavně bačkůrky (s plnou patou), pohodlné oblečení do třídy i na zahrádku.

Těšíme se na Vás! Kolektiv MŠ