Návštěva České spořitelny

Naše dvě páté třídy dostaly tento rok jedinečnou šanci vyzkoušet si, co obnáší práce skutečných podnikatelů. Pod záštitou České spořitelny si každá třída vytvořila  „firmu“.
Děti z 5. A založily firmu ATAP a děti z 5. C vymyslely pro svoji firmu název Happy Stars. V hodinách Pč a Vv vytvoří výrobky, které pak budou prodávat na jarmarku.
Jako vklad do podnikání dostali budoucí malí podnikatelé od České spořitelny částku 3000,- Kč a tyto peníze použijí na nákup materiálu pro své výrobky a také neodmyslitelný marketing.

Součástí projektu byla i návštěva pobočky ČS v Přerově, kde děti zjistily úroveň svých znalostí z oblasti finanční gramotnosti v zábavném kvízu a podívaly se např. i do trezoru a zákulisí banky.

Jarmarky se budou konat v budově České spořitelny v Přerově na ul. Palackého koncem listopadu. O přesných termínech Vás budeme včas informovat.

Už teď pilně pracujeme a těšíme se na naše zákazníky!
Třídy 5. A a 5. C