ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Fungování školní jídelna v dalším roce

Vážení rodiče,

sdělujeme vám, že od začátku ledna 2021 nebude v prostorách jídelny otevřené okénko pokladny, ve kterém se vydávaly náhradní stravenky. Místo této služby je na jídelně instalována obrazovka se zabudovaným počítačem, tzv. STRAVENKÁŘKA, která vydává vašemu dítěti náhradní stravenku, aby se u výdeje prokázalo, že je oběd uhrazen. Z tohoto důvodu vás žádáme,  aby jste svým dětem sdělili heslo k aplikaci www.strava.cz, neboť bez tohoto hesla stravenka není vydána.

 

Dále sdělujeme, že veškerý prodej stravenek a komunikace s jídelnou, z důvodu zabezpečení všech dnes platných omezení, bude realizován pouze v dolní kanceláři , vchod z rampy.

Pokladní hodiny:

7,00 –   8,00  hod.                                                                                                                                                                                                                                                  

11,00 – 13,30 hod.

 

Děkujeme za pochopení.