Karanténa – uzavření třídy Včeliček MŠ Předmostí

Vážení rodiče,

děti, které byly přítomny v MŠ Pod Skalkou 13, Přerov – Předmostí ve třídě Včeliček dne 30.11.2020, byly v rizikovém kontaktu s Covid pozitivní osobou. Těmto dětem se nařizuje karanténní opatření po dobu 10 dní od posledního kontaktu, tj. od 30. 11. do 10. 12. 2020. Děti musí zůstat doma.
Sledujte zdravotní stav dětí, telefonicky kontaktujte praktického lékaře dětí s informací o nařízení karanténních opatření a postupujte dle  jeho pokynů.

Třída Včeliček je z tohoto důvodu uzavřena od 2. 12. do 11. 12. 2020.

Informace k postupu – jak čerpat ošetřovné:

Mateřská škola potvrzení nevypisuje, podle níže uvedeného Návodu tento oddíl v žádosti vyplní zákonný zástupce dítěte.
Pokud máte pochybnosti, konzultujte, prosím, se zaměstnavatelem, ČSSZ nebo pediatrem.
Návod jak vyplnit Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení nebo škola či jeho část

Odkaz na stránky ČSSZ, kde je možno formulář vyplnit a vytisknout: