ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Krásy podzimu očima žáků 2. stupně

V době distančního vzdělávání v měsíci říjnu se žáci 2. stupně zapojili do samostatné práce na téma „Podzimní fotopříběh“. Žáci byli v rámci svého úkolu vyzváni k samostatné tvůrčí aktivitě, která je, dle jejich zpětné vazby, ve svém procesu i výsledku zaujala a bavila, ale především je vytáhla spolu s rodiči, prarodiči či přáteli ven, do přírody, kde si mohli užít společné krásné chvíle a zrelaxovat přemýšlením a mnohdy i starostmi unavenou hlavu. V rámci fotopříběhu jsem obdržela mnoho krásných fotografií – nejen pohledů do krajiny, detailů podzimní přírody, ale i rodinných či přátelských fotografií plných úsměvů a pohody, ze kterých jsem měla opravdu velkou radost. Žáci při svých toulkách přírodou zpomalili své životní tempo a mnozí se díky tomu naučili dívat na svět kolem sebe
z jiné perspektivy. Naučili se objevovat a následně zaznamenávat jedinečné detaily, kterých si za běžných okolností – ve zrychleném toku života, nevšímali. Výsledky jejich snahy a práce si můžete prohlédnout v rámci videí pro jednotlivé ročníky a také v rámci fotogalerie níže. Přeji vám všem krásný estetický zážitek při sledování videa a prohlížení galerie a posílám PODĚKOVÁNÍ VŠEM ŽÁKŮM 2. stupně (nejen těm, jejichž fotky byly zveřejněny). Také děkuji tvůrcům videí.

 

Mgr. Petra Přikrylová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie