Mateřská škola Radost je náhradní MŠ pro děti pracovníků kritické infrastruktury

Vážení rodiče,
MŠ Radost dle “ROZHODNUTÍ hejtmana Olomouckého kraje o vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu ze dne 27. 2. 2021 č. 4/2021” je náhradní mateřskou školou pro děti pracovníků kritické infrastruktury.

Od 1.3. 2021 bude zajišťovat provoz s nezbytnou péčí o děti. Mateřská škola poskytuje výchovu a vzdělávání pro rodiče dětí, kteří se řadí do skupin zaměstnanců dle přílohy.

Při příchodu rodič vyplní formulář se základními údaji o dítěti, zmocnění k vyzvedávání, zaměstnání a nezbytný kontakt na zákonné zástupce. Děti budou umístěny do heterogenních tříd.

S sebou si prosím přineste:

– oblečení do tříd, papučky, náhradní oblečení a také věci na pobyt venku, pyžamko, svůj hrníček a jednu čistou roušku v sáčku (vše prosím podepište)

V případě dotazů se obraťte na tel: 723947283 nebo emailem: msradost.prerov@seznam.cz (info@msradost.cz).