VŠECHNY ZPRÁVY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL NA JEDNOM MÍSTĚ


 

Volné místo v MŠ Čekyně

Volné místo v MŠ Čekyně

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vyhodnocení výtvarné soutěže Stavebního bytového družstva Přerov na téma “Čím bych chtěl být”

VYHODNOCENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE STAVEBNÍHO BYTOVÉHO DRUŽSTVA PŘEROV NA TÉMA „ČÍM BYCH CHTĚL BÝT“ 1. MÍSTO Adélka Hrabalová (Kopretina) 2. MÍSTO Emánek Bohuňovský (Kopretina) 3. MÍSTO Laurinka Březinová (Kopretina) 3. MÍSTO Míša Zaoral (Kopretina)   Gratulujeme našim šikovným malířům z Kopretinek!

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vánoční jarmark v MŠ Čekyně

Děti a paní učitelky z MŠ Čekyně vás srdečně zvou na Vánoční jarmark, který se koná 6.12.2018 v 16:00-18:00

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Novinky z mateřinky z Předmostí

Naši školičku Pod Skalkou se snažíme neustále zvelebovat. Bylinkové záhony už jsme sice připravili na zimu, ale během posledních měsíců se nám podařilo na školní zahradě zastřešit obě pískoviště, což nám pomůže hlavně v letních slunečných měsících. Dětem také přibyla nová vahadlová houpačka a oplocení zahrady zkrášlují tabulové kytičky. Naše dřevěná mašinka se dočkala nového nátěru a do konce roku nás čeká na zahrádku ještě instalace nových laviček. Dětem se změny…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Štrúdl

Kdopak by se bál? Dvůr školy ve středu 7. 11. v podvečer osvítily stovky lampiónů. Konalo se totiž tradiční „Putování ve štrúdlu na štrúdl“. Průvod dětí a rodičů doprovázel vozík s vyřezanými dýněmi, kolem něhož rejdila strašidla, a zněla tajemná hudba. „Štrúdl“ prošel celým Předmostím a vrátil se zpět na školní dvůr, kde už hořely ohně na opékání špekáčků a podával se voňavý štrúdl, který letos pekly pod vedením paní Aleny Macourkové…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Dýňová slavnost

Vážení rodiče, děkujeme všem, kteří navštívili Dýňovou slavnost a na strašidelném jarmarku zakoupili naše bu – bu výrobky. Celkem se nám tak s Vaší pomocí podařilo vybrat pro děti 2.501,- kč. Za tuto částku pořídíme 3 odrážedla pro mladší děti a 3 koloběžky pro starší děti ke hrám na školní zahradě.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vánoce pro babičky a dědečky

Prosíme, pomozte i vy drobným dárkem, ať už z oblasti kosmetiky, hygieny nebo něčím jen tak pro radost. Nosit dárky můžete do konce listopadu přímo do naší mateřinky Pod Skalkou. Pomáhat je přece krásné, obzvlášť před Vánoci 🙂 Děkujeme!

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Dýňová slavnost

POKRAČOVAT VE ČTENÍ