VŠECHNY ZPRÁVY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL NA JEDNOM MÍSTĚ

Nabídka kroužků v MŠ Předmostí

Mateřinka v Předmostí na školní rok 2019/2020 nabízí široké množství zájmových kroužků pro Vaše děti.
Na kroužky se přihlásíte na webové stránce www.kroužky.cz do 20. září 2019.

Třídní schůzky v MŠ Vinary

Vážení rodiče,   zveme Vás na třídní schůzky pro 1. a 2. třídu 11. 9. 2019 v 15:30. Termín i čas je pro obě třídy společný.   Děkujeme, Mateřská škola Vinary

Schůzka rodičů v MŠ Čekyně

Vážení rodiče, zveme Vás na informační schůzku pro všechny rodiče, která se koná 5. 9. 2019 v 16:00 ve třídě sluníček. Prosíme rodiče, aby si zajistili hlídání svých dětí. Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi Tým mateřské školy Čekyně

Prodloužení pracovní doby

Mateřská škola Pod Skalkou 13, Přerov – Předmostí oznamuje prodloužení pracovní doby mateřské školy na 6:15 hod – 16:15 hod od 1. září.

Poděkování

Děkujeme všem rodičům za vstřícnost, pomoc a zájem o dění u nás ve Vinarech. Přejeme Vám krásné léto. Užijte si svých dětí a v září se těšíme na shladanou. Budoucím školákům a jejich rodičům přejeme dobrý start do nové etapy života. Kolektiv MŠ Vinary

Rozloučení

ROZLOUČENÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ   pátek 28.6.2019     Program:   od 15.00 hry a sportování na školní zahradě (příchod účastníků není pevně stanoven, každý podle vlastních možností)   táborák, opékání z přinesených zásob   15.30 slavnostní pasování na školáky (2. třída)

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Sdělení pro rodiče nově přijatých dětí

Rodiče nově přijatých dětí do MŠ Vinary k 1.9.2019 si mohou vyzvednout Rozhodnutí o přijetí v MŠ do 4.7.2019 (denně do 15.30 hodin). Nutno odevzdat Evidenční list potvrzený od lékařky.

Zahradní slavnost MŠ Předmostí

Srdečně zveme všechny rodiče a děti na zahradní slavnost v pondělí 24. června v 15:00 hodin, konající se na zahradě MŠ Předmostí.