VŠECHNY ZPRÁVY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL NA JEDNOM MÍSTĚ

Vyhodnocení výtvarné soutěže Stavebního bytového družstva Přerov na téma “Čím bych chtěl být”

VYHODNOCENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE STAVEBNÍHO BYTOVÉHO DRUŽSTVA PŘEROV NA TÉMA „ČÍM BYCH CHTĚL BÝT“ 1. MÍSTO Adélka Hrabalová (Kopretina) 2. MÍSTO Emánek Bohuňovský (Kopretina) 3. MÍSTO Laurinka Březinová (Kopretina) 3. MÍSTO Míša Zaoral (Kopretina)   Gratulujeme našim šikovným malířům z Kopretinek!

Novinky z mateřinky z Předmostí

Naši školičku Pod Skalkou se snažíme neustále zvelebovat. Bylinkové záhony už jsme sice připravili na zimu, ale během posledních měsíců se nám podařilo na školní zahradě zastřešit obě pískoviště, což nám pomůže hlavně v letních slunečných měsících. Dětem také přibyla nová vahadlová houpačka a oplocení zahrady zkrášlují tabulové kytičky. Naše dřevěná mašinka se dočkala nového nátěru a do konce roku nás čeká na zahrádku ještě instalace nových laviček. Dětem se změny…

Dýňová slavnost

Vážení rodiče, děkujeme všem, kteří navštívili Dýňovou slavnost a na strašidelném jarmarku zakoupili naše bu – bu výrobky. Celkem se nám tak s Vaší pomocí podařilo vybrat pro děti 2.501,- kč. Za tuto částku pořídíme 3 odrážedla pro mladší děti a 3 koloběžky pro starší děti ke hrám na školní zahradě.

Dýňová slavnost