ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Prvňáčci se učili, jak pečovat o své zoubky

Není žádným tajemstvím, že pěkný úsměv spolu s dobrou náladou jsou základem každého úspěšného dne. A abychom měli krásný bílý úsměv, musíme se o zuby dobře starat. V druhém květnovém týdnu si základy správné péče o chrup osvojily i děti z prvních tříd naší školy. Celkem třiapadesát prvňáčků se zapojilo do preventivního programu Veselé zoubky a spolu s paní učitelkami se školáci učili, jak správně pečovat o svůj chrup a proč je důležité, dvakrát ročně navštěvovat zubního lékaře. Zábavnou formou se také dozvěděli, co zoubkům prospívá, a naopak – co jim škodí. Děti se do plnění úkolů v pracovních listech zapojily s nadšením a odměnou za jejich aktivitu jim byly dárkové tašky od jednoho z drogistických řetězců.