ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Putování po stopách lovců mamutů

Putování po stopách

 

„… my jdeme stále dál“, bylo motto 21. ročníku historicko – přírodovědného Putování po stopách lovců mamutů, které se uskutečnilo 13. října 2018. Popisovat trasu, stanoviště a loviště po letech snad již není třeba. Tato akce se stala putováním časem a přírodou lidí všech generací. I letos byly objeveny stopy lovců mamutů a sběračů, které nám připomínají, jak nejistý způsob života naši prapředci měli. Poutníci si tak mohli uvědomit, jak je krásné prožívat společné chvíle se svými blízkými i kamarády a neřešit starosti o přežití.

Děkujeme všem 1 050 poutníkům, kteří prošli ohleduplně k přírodě trasu a prožili s námi pěkný podzimní den.

Takže „…pojďme stále dál“ a setkejme se opět 1. říjnovou sobotu 2019 na 22. Putování po stopách lovců mamutů.

Organizátoři putování