Setkání s Mamutíkem

Ve čtvrtek 24.6. proběhlo na naší škole setkání budoucích žáků prvních tříd s Mamutíkem.

Budoucí prvňáčci 1.A, 1.B, 1.C a 1.L se v doprovodu paní učitelek poprvé podívali do školy. Na čtyřech stanovištích plnili různé úkoly a zábavné aktivity zaměřené na fyzickou zdatnost, rozvíjení fantazie, představivost, schopnost komunikace a sebeobsluhu. Za šikovnost a úspěšné plnění úkolů si z prvního dne ve škole odnesli „sladkého motýla“.

Mezitím, co děti plnily úkoly na stanovištích, proběhla schůzka rodičů budoucích prvňáčků s třídními učitelkami. Rodiče byli seznámeni s organizací nového školního roku.

Děti se už teď těšily do školy, ale předtím je čekají dva měsíce plné zážitků. A po prázdninách se zase spolu všichni sejdeme.