Školní liga Žeravice

Dne 25. dubna 2019 se žáci naší školy, navštěvující kroužek miniházené, zúčastnili prvního turnaje Školní ligy, který pořádal Sportovní klub Žeravice. Děti měli poprvé možnost zúročit dovednosti, které získali v kroužku, při opravdovém zápase.

Turnaje je zúčastnili družstva ze čtyř základních škol z Přerova, kromě naší školy ZŠ J.A.K. z Předmostí také týmy ze ZŠ u Tenisu, Za mlýnem a ZŠ Trávník. Dětem nechyběla bojovnost a odhodlání, nejvíce branek vstřelila Nela Rašková, Lucie Macfeldová a Marián Ondruška.
Naše družstvo obsadilo celkové 5. místo. Všem dětem přejeme do dalších tréninků hodně vytrvalosti, další turnaj Školní ligy proběhne v Přerově koncem května 2019.

Turnaje se zúčastnili za ŽS J.A.K. Předmostí:
Lucie Macfeldová, Nela Rašková, Nela Boťanská, Marian Ondruška, Elen Hubková, Eliška Zavadilová,
Kateřina Pavlicová a Samuel Kubis