ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Vánoce v nemocnici

V předvánočním čase se všichni žáci 2. stupně v rámci VV zapojili do školního mini projektu „Vánoce v nemocnici“. Kdy jsme společnými silami vyrobili více jak 150 papírových hvězd pomocí techniky teabag folding. K výrobě papírového přání ve tvaru hvězdy jsme použili obaly od jednotlivě balených čajů, které lidé obvykle vyhazují. Práce byla zábavná i voňavá, navíc s krásným výsledkem, což můžete posoudit ve fotogalerii níže.

 

Děti získaly nejen novou zkušenost s možností recyklace odpadového materiálu v domácnosti, ale navíc posílili své sociální cítění a altruismus, protože s opravdu velkou pečlivostí a zodpovědností vyráběli hvězdy nejen ve škole, ale mnozí i doma. Hvězdy byly v předvánočním čase předány hlavní sestře přerovské nemocnice Bc. Bronislavě Budinové, která zajistí distribuci hvězd na jednotlivá nemocniční oddělení.

 

Všichni doufáme, že náš záměr potěšit zdravotnický personál a poděkovat všem zdravotníkům – lékařům i sestrám, za jejich obětavou práci v nelehké době, se vyplní a splní se naše očekávání: „…Je to od Vás a dětí pěkné, že na nás myslíte. Věřím, že každé jednotlivé přání potěší naše kolegy a vykouzlí jim úsměv na tváři, který zas předají dál našim pacientům… Mgr. Vladimíra Vávrová“. Krásné a ve zdraví prožité Vánoce přejeme nejen zaměstnancům přerovské nemocnice, ale všem lidem!

 

Žáci 2. stupně a Mgr. Petra Přikrylová