ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Turnaj školní ligy v miniházené

V pátek 29.11.2019 se žáci, navštěvující kroužek miniházené ve škole, zúčastnili prvního turnaje školní ligy v miniházené 4 + 1 v letošním školním roce, který tentokrát pořádal sportovní klub SK Žeravice.
V konkurenci dalších čtyř přerovských základních škol obsadilo naše družstvo krásné páté místo.

 

Turnaje se zúčastnili tyto základní školy. ZŠ J.A.K. Předmostí, ZŠ U tenisu, ZS Trávník a ZŠ Za mlýnem A,B. Některé děti měli vůbec první možnost seznámit se způsobem hry a pravidly miniházené a nasbírat tak cenné zkušenosti. Všichni žáci projevili velkou snahu a bojovnost, nejlepšími střelci byli Marián Ondruška a Filip Haubelt.

Kromě nich se turnaje zúčastnili tito žáci: Tereza Václavíčková, Karolína Ondrušková, Lucie Macfeldová, Samuel Kubis, Kateřina Pavlicová, Anna Slavkovská, Nela Rašková, Anna Bendová, Jan Hrubý a Eliška Zavadilová.

Petr Macfelda
trenér