ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Výtvarná přehlídka žákovských prací na téma „Bludiště“

V rámci distanční výuky se žáci 2. stupně naší ZŠ zapojili do 1. ročníku inspirativní výtvarné soutěže na téma Bludiště. „Bludiště v přírodě, ve vesmíru, v duši, v civilizaci, v číslech, ve slovech, v nesnázích, ve vztazích, v dějinách, v budoucnosti, v nejasnostech… Tápání, bloudění, odkrývání, hledání směru, místa, pravdy, štěstí, porozumění, odpovědí…“ Dle zadání organizátorů soutěže mohli žáci tvořit libovolnou plošnou technikou a na libovolný formát. Děkuji žákům za jejich invenci, práci i čas, který věnovali své tvorbě.

 

Do soutěžní sekce byla vybrána díla těchto žáků: Lazarová Julie (7.C), Glossová Kristýna (7. B), Hausnerová Eliška (7. C), Horáková Laura (7. A), Hradilová Adéla (7. A), Hrnčiřík Vojtěch (7. D), Hrnčiříková Alžběta (7. D), Jarošová Natálie (6. C), Jouklová Nela (6. B), Kašparová Rozálie (7. B), Kolaříková Magdalena (7. A), Ledvinová Tereza (7. C), Maršálková Adéla (7. C), Mikulíková Nikola (9. A), Nováková Simona (7. A), Nováková Veronika (7. A), Ptáčková Nikola (7. D), Ptáčková Simona 8. A), Šindar Adam (6. A), Šípek Ondřej (7. D), Šipošová Aneta (7. D), Tillová Nicol (6. A), Václavíček Dominik (7. B), Vránová Pavlína (8. B), Willmannová Adéla (7. C), Zavadil Roman (6. A).

 

Žáky můžete podpořit i Vy, a to nejen obdivem, ale v následujících dnech především svými hlasy v rámci hlasování na stránkách soutěže www.cimtacara.cz. Hlasování probíhá do konce června 2021, kdy budou vybráni a vyhlášeni vítězové soutěže. Práce vybrané pro soutěžní i nesoutěžní přehlídku si můžete prohlédnout níže.

 

Přeji vám příjemný zážitek!

Mgr. Petra Přikrylová