ZŠ a MŠ JAK Přerov – Předmostí,Hranická 14

Odhlašování obědů: +420 581 211 656

Kancelář: +420 581 211 739

info@zsjakprerov.cz

ZŠ JAK Přerov-Předmostí

Žáci třídy 8. A pomáhají oblastem zasaženým tornádem

My, žáci, třídy 8. A, jsme se rozhodli pomoci lidem z jižní Moravy, které v uplynulých dnech zastihla živelná katastrofa. Po společné domluvě jsme do školy donesli potřebné věci, které jsme roztřídili, společně zabalili a odnesli na pobočku České pošty v Přerově – Předmostí, která vše doručí. Doufáme, že naše věci – zejména různorodé hygienické potřeby, oblečení po děti i dospělé, hračky, hry, výtvarný materiál pro děti atd., najdou své uplatnění. Jsme rádi, že jsme alespoň touto aktivitou mohli přispět potřebným lidem. Budeme rádi, když se i někteří z vás připojí a pomůžou třeba finančně. Děkujeme.
Žáci 8. A