VŠECHNY ZPRÁVY ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY NA JEDNOM MÍSTĚ


 

Informace o průběhu vyučování v den voleb – 24.5.2019

Vyučování bude ukončeno takto: 11.30 hod. – V.A, V.B, VII.A a VIII.B   (od 11.00 – příprava učeben na volby– před odchodem upraví třídy. TU zapíší info o dřívějším ukončení rozvrhu do ŽK. Třídy 1. stupně odcházejí postupně na oběd dle harmonogramu. Ukončení vyučování dle rozvrhu.   Příchod do jídelny s vyučujícím + vychovatelkou: 1. ročník – oběd 11.40 2. ročník – oběd 11.50 3. ročník – oběd 12.05 4. ročník…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Pozvánka budoucích prňáčku na Kašpárkovo Ičko

Milý budoucí prvňáčku, Kašpárek Tě srdečně zve na první opravdové učení, které se uskuteční 16. května 2019 od 16.00 hodin. Přijdi v pohodlném sportovním oblečení.
Předpokládané ukončení v 16.45. Přítomnost rodičů na akci vítáme.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Úspěchy našich žáků ve výtvarné výchově

Ve výtvarné soutěži ATLAS a BIOS Přerov „Namaluj přírodu – V korunách stromů“ obsadila první místo v kategorii II. stupně základních škol Kateřina Lysoňová a druhé místo Štěpánka Břeňková, obě z 6. B naší školy.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Úspěchy našich žáků v přírodopise

Ve finále přírodovědné soutěže Naší přírodou se na druhém místě umístila Jana Dreiseitlová z 8.A (kategorie Společenství polí, luk a pastvin) a na pátém místě Eliška Pizúrová ze 7.B (Společenství lesů). Obě finalistky se v červnu zúčastní celodenní odměnové exkurze.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Okresní kolo fyzikální olympiády

Dne 3. 4. 2019 se konalo okresní kolo fyzikální olympiády pro žáky 8. a 9. tříd v Přerově. Této soutěže se zúčastnili dva naši žáci z 8. třídy, a to Matěj Hrazdira a Jana Dreiseitlová. Oba žáci si vedli velmi dobře. Žačce Janě Dreiseitlové se podařilo umístit na krásném 1. místě!

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Školní liga Žeravice

Dne 25. dubna 2019 se žáci naší školy, navštěvující kroužek miniházené, zúčastnili prvního turnaje Školní ligy, který pořádal Sportovní klub Žeravice. Děti měli poprvé možnost zúročit dovednosti, které získali v kroužku, při opravdovém zápase. Turnaje je zúčastnili družstva ze čtyř základních škol z Přerova, kromě naší školy ZŠ J.A.K. z Předmostí také týmy ze ZŠ u Tenisu, Za mlýnem a ZŠ Trávník. Dětem nechyběla bojovnost a odhodlání, nejvíce branek vstřelila Nela Rašková, Lucie…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Velikonoční městečko 2019

Před Velikonocemi se tradičně otevřely brány Velikonočního městečka. Návštěvníci si zde mohli nakoupit velikonoční dekorace, mohli se zaposlouchat do jarních písní a říkanek v provedení nejmladších žáků školy a v neposlední řadě se mohli ve školním altánu zamyslet nad událostmi umučení Ježíše Krista. Pašije si pod vedením paní učitelky Složilové, za pomoci paní Fikarové a pana Pešky, nacvičili žáci osmé třídy.  

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Oznámení o výsledcích zápisu do 1. třídy pro školní rok 2019/2020

Uvnitř příspěvku jsou výsledky k nahlédnutí

POKRAČOVAT VE ČTENÍ
Copyright © 2019 ZŠ a MŠ JAK Přerov - Předmostí, Hranická 14