VŠECHNY ZPRÁVY ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY NA JEDNOM MÍSTĚ


 

Sběr papíru 2020/2021

Vážení rodiče a milé děti, Technické služby města Přerova i v letošním roce vyhlašují soutěž ve sběru papíru.   Papír můžete do sběrných dvorů (Na Hrázi 17 a sběrný dvůr Želatovská) nosit v termínu od 1. 10. 2020 do 28. 5. 2020.   Potvrzení/doklad o odevzdaném papíru děti poté odevzdají svým třídním učitelům nebo panu učiteli Mackovi.   Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhne v druhé polovině měsíce června 2021.…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Plánované školní kroužky

V letošním škole roce pracují kroužky:   Sporťáček 1 – vedoucí Mgr. Pešáková Sporťáček 2 – vedoucí Mgr. Lukšová Gejzír – vedoucí Mgr. Ordáňová Tyto probíhají dle stanoveného rozpisu, bližší informace poskytnou vedoucí paní učitelky. Ostatní kroužky z nabídky se pro nezájem neotevírají. Děkujeme za pochopení.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Pozvánka na putování Po stopách lovců mamutů

ZŠ. J.A. Komenského v Přerově – Předmostí Vás zvou v sobotu 3.10.2020 na XXIII. ročník historicko-přírodovědného putování Po stopách lovců mamutů.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Výuka v pátek 25.9.

Vážení rodiče, po zvážení v pedagogické radě vedení školy rozhodlo, že v pátek 25. 9. proběhne standardní výuka.  Projekt “Anglické divadlo” ke Dni jazyků vzhledem k epidemiologické situaci rušíme a přesouváme na období příznivější. O termínu budete včas informováni. Vedení školy

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Bludišťák

I když náš tým deváťáků nevyhrál, zhostil se úkolů v soutěži ostravské televizi na výbornou! Zkušenosti a zážitky z natáčení, které proběhlo v pátek 11. 9., jsou velmi cenné a ne každému se je podaří získat. Děkujeme za reprezentaci školy.  

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Mimořádná opatření [Aktualizováno]

Od pátku 18. 9. je povinné nosit roušku i během výuky ve třídách. Výjimku mají žáci prvního stupně. Od čtvrtka 10. 9. je povinné nošení roušek ve všech společných prostorách školy. Při vstupu do školy je nutné použít dezinfekci. Zároveň je omezen přesun žáků do odborných učeben.   Děkujeme za pochopení.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Nabídka kroužků SVČ

Nabídka kroužků je vidět po kliknutí na příspěvek

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Nabídka školních kroužků

Vážení rodiče a žáci, seznamte se s nabídkou kroužků, do kterých se lze přihlásit.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ
Copyright © 2020 ZŠ a MŠ JAK Přerov - Předmostí, Hranická 14