VŠECHNY ZPRÁVY ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY NA JEDNOM MÍSTĚ


 

Zpráva z akce “Obrana se týká všech”

Ve dnech 4. a 6. prosince 2018 se žáci osmého ročníku zapojili do projektu „Obranase týká všech“. Smyslem tohoto projektu je seznámit žáky zásadami a odpovědností občanů za obranu vlasti, připomenout jak se chovat při mimořádné situaci a také zvýšit informovanost žáků o aktivitách armády ČR a povinnostech občana při obraně státu. V konkrétní den „D“ se žáci setkali s lektorem spolku PRESAFE p. Liborem Bijou. Sám aktivní voják, účastník několika misí…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Mikuláš a jeho družina

Ve středu 7. 12. poctil naši školu návštěvou Mikuláš se svou družinou. Zavítali do tříd, kde spravedlivě rozdělili sladkosti, ale také pochválili hodné děti. Čertíci museli občas vystrčit rohy a pohrozit těm zlobivějším. Poděkování patří jako tradičně deváťákům, kteří za pomoci třídních učitelů akci zorganizovali.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Adventní zájezd do Prahy

Ve středu 12. 12. navštíví skupina žáků naší školy Prahu. Mají v plánu prohlédnout si výstavu Czech made, která je zaměřena na vývoj průmyslu za uplynulých 100 let a pořádá ji Národní technické muzeum. Kromě vzdělání si ale žáci udělají čas na procházku Prahou a adventními trhy, aby si prohlédli památky a prožili sváteční předvánoční atmosféru.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vánoční jarmark v MŠ Čekyně

Děti a paní učitelky z MŠ Čekyně vás srdečně zvou na Vánoční jarmark, který se koná 6.12.2018 v 16:00-18:00

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Úspěch žáků 9. tříd

Úspěch žáků 9. tříd Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhl na Obchodní akademii Přerov již 10. ročník soutěže Čtyřlístek. Naši školu reprezentoval tým ve složení Adéla Macháčková, Tereza Macfeldová, Natálie Ščerbová (9. B) a František Navrátil (9. A). Soutěžící získali 3. místo za výrobu plakátu. Děkujeme za vzornou reprezentaci!

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Canisterapie 4

19. listopadu k nám opět zavítal pan Došek s Madlou a Ginou.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vítězství v soutěži “Čím chci být”

V soutěži “Čím chci být” se umístili dva naši žáci – Matyáš Rak na 3 místě v kategorii nad 13 let a na 1. místě se umístila Julie Vražbová.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vánoční tvoření

POKRAČOVAT VE ČTENÍ
Copyright © 2018 zsjakprerov