VŠECHNY ZPRÁVY ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY NA JEDNOM MÍSTĚ


 

SVČ zve rodiče a děti na Vánoční dílničky – Vánoční stromeček a ozdoby

SVČ zve rodiče a děti na Vánoční dílničky –

Vánoční stromeček a ozdoby. V sobotu 30.11.2019 od 9.00 do 11.30 hod. v prostorách třídy 7.A v přízemí (vstup ze dvorního traktu). Akce je určena pro děti ,rodiče, babičky, starší sourozence. S sebou si vezměte:
dobrou náladu, nůžky, klubíčko zelené vlny.
Pro omezenou kapacitu (max. 20) je nutné se na akci předběžně přihlásit a uhradit částku 50,-Kč u J. Kreselové, nejpozději do 27.11.2019

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Turnaj ve futsalu

Ve dnech 8. 11. a 12. 11. se konalo 1. kolo školní futsalové ligy. Nejprve se v pátek poměřili mladší žáci ze 6. a 7. tříd. Vysokou úroveň tohoto turnaje zajistily přihlášené školy: ZŠ JAK PŘEDMOSTÍ, ZŠ ZA MLÝNEM, ZŠ U TENISU A ZŠ TRÁVNÍK. Turnaj proběhl systémem každý s každým a do dalšího kola postupovali dva nejlepší. V prvním utkání se moji svěřenci z Předmostí zbytečně báli a podlehli…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vánoční trhy ve Vídni

Nabídka zájezdu do Vídně 12.12.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Ve štrúdlu na štrúdl

ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Přerov – Předmostí, Hranická 14 zve všechny školáky a jejich rodiče na tradiční lampionový průvod. Sraz ve středu 13. 11. 2019 v 17 hodin na školním dvoře.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Land Art

Ve středu 6. 11. se někteří žáci naší školy zapojili do tvoření s přírodninami na náměstí T. G. M. pod názvem Land art. S sebou si nesli nasbírané kaštany, šišky, ořechy, listy a dýně. O tom jak se jim dílo podařilo se můžete přesvědčit na připojených fotografiích.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Důležité – Podpora stávky

Vážení rodiče, dne 6. listopadu podpoří pedagogičtí pracovníci ZŠ J.A.Komenského stávku učitelů. Rozhodli jsme se tak na základě neutěšené situace ve školství, která se stále prohlubuje. Chceme tímto upozornit veřejnost a apelovat na vládu, aby řešila stávající problémy. Tento den budeme vaše děti ve škole pouze hlídat. Jedním z hlavních důvodů stávky je nedodržený slib vlády, který se týká navýšení platů pracovníků ve školství. Díky nízkému ohodnocení pedagogických pracovníků ubývá…

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Podzimní výzva – štrúdl

Podzimní výzva k připravovanému tradičnímu pochodu “Ve štrúdlu na štrúdl”. Avšak k výrobě štrůdlu nám chybí jablka. Kdo můžeš, přines jablka! Jablka budeme vybírat do připraveného žebřiňáku před školou ve dnech 6-8.11.2019 mezi 7:30 – 8:00 a 13:00-16:00. Děkujeme za podporu!

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Akce 1. L

Žáci 1.L se ve čtvrtek 24. 10. 2019 vydali oslavit Den stromů do lesa v Čekyni. Pozorování přírody, rozeznávání druhů stromů, stavění domečků pro skřítka Podzimníčka i hledání podzimních darů lesa doprovázelo nádherné slunečné počasí. Všechny děti se vrátily ve výborné náladě, nabité energií do další školní práce.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ
Copyright © 2019 ZŠ a MŠ JAK Přerov - Předmostí, Hranická 14