VŠECHNY ZPRÁVY ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY NA JEDNOM MÍSTĚ

INFORMACE PRO VYCHÁZEJÍCÍ ŽÁKY A ZÁJEMCE O STUDIUM NA VÍCELETÉM GYMNÁZIU

Informační schůzka pro zákonné zástupce se uskuteční v úterý 5. února v 16,30.
Účast všech je nutná!

Volné místo v MŠ Čekyně

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Vánoční městečko opět bez sněhu

Ve středu 19. 12. 2018 se již po šesté otevřely ve dvoře naší školy brány „Vánočního městečka“. Návštěvníky přivítali žáci školy vánoční písní (video). Všichni, kdo do městečka přišli, si mohli nakoupit výrobky žáků s vánoční tématikou a ochutnat koblížky a klobásky, které připravili rodiče žáků z O.s. Komenius. V tělocvičně školy proběhlo vystoupení nejmladších žáků školy a střediska volného času. Sníh se letos „objevil“ pouze v úvodní písničce a v tělocvičně při vystoupení druháčků.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

SVČ zve všechny zájemce na dopoledne plných her, zábavy, tvoření

Středisko volného času při ZŠ J. A. K v Předmostí zve všechny zájemce na dopoledne plných ger, zábavy, tvoření, v sobotu 26.1.2019 od 9.00 do 11.30 hod. v prostorách malé tělocvičny.

Oznámení – Hra na klávesy – p. uč. Marcela Navrátilová

Paní učitelku Marcelu Navrátilovou , po dobu její nemoci, bude zastupovat paní učitelka Bc. Pavlína Hromádková. Výuka bude probíhat dle stávajícího rozvrhu hodin.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Přebírání cen z výtvarných soutěží

V listopadu bylo oceněno několik žáků z naší školy za úspěchy v podzimních výtvarných soutěžích. V soutěži „Čím chci být“ získala první místo Julie Vražbová a druhé místo Aneta Zbytková z 9.A. V soutěži „Stoleté kukátko“ vyhrála kategorii šestých tříd Alexandra Rybková z 6.B a kategorii tříd devátých Michaela Pavlištíková z 9.A.

PF 2019

Lásku v novém roce přejí všichni z Komenské 🙂

SVČ při ZŠ JAK Předmostí přeje veselé vánoce a šťastný nový rok 🙂

SVČ při ZŠ JAK Předmostí přeje veselé vánoce a šťastný Nový rok, hodně štěstí, zdraví, lásky